STOLNÍ TENIS

Tréninkové centrum STOLNÍHO TENISU

funguje v rámci Sportcentra Smilovice od ledna 2018. Hlavním trenérem a garantem tohoto projektu je pan Martin Bajger, trenér s třicetiletou tréninkovou praxí, který vychoval mistry ČR a v současné době provozuje Školu Ping-Pongu v Ostravě, která úzce spolupracuje s Akademií Petra Korbela.
V tréninkovém centru jsou dveře otevřeny jak pro začínající děti, tak pro děti pokročilé a totéž platí i pro dospělé. Trénovat mají možnost všichni od 4 do 99 let, jak samostatně, tak pod vedením zkušeného trenéra. Výuka/tréninky stolního tenisu probíhají v malé tělocvičně na čtyřech kvalitních soutěžních stolech, na podlaze TARAFLEX, což je povrch určený přímo pro stolní tenis a také osvětlení po rekonstrukci bude odpovídat potřebám stolního tenisu.
V plánu je pořádání turnajů pro registrované i neregistrované hráče, pořádání týdenních kempů, příměstských táborů, jednodenních tréninkových kempů a také založení družstva (družstev), které se od léta budou pravidelně účastnit mistrovských soutěží ve stolním tenise.
Pravidelné tréninky by měly probíhat v úterý a pátek 15-20 hod.